הודעות כלליות
לשעת חירום - קישורים לפעילויות מקוונות / פורטל החינוך רעננה

מבזקים
מבזקים מלוח ארועים:
כ"ג באלול התשע"ג, 29/8/2013

האתר מעודכן לתאריך:  א' באב התשע"ד, 28/7/2014


חכם בשמש=חיפוש צל , כובע , מקדם הגנה , ביגוד, שתייה, משקפי שמש , שעות בטוחות
 
            
 
 
"קיץ - אור הקיץ - רוח קיץ
קיץ - בחוצות וגם בבית
קיץ של תכלת
עם שמש הוללת
וריח מדבר
קיץ בלי סוף
מתמשך על החוף - עם תפילה
לקי ץ הבא"
  
 
         
 לוח הודעות
הודעות
רשימת ספרי לימוד לשנת לימודים תשע"ה
ה' בתמוז התשע"ד, 3/7/2014

מצעד הספרים בבבית חינוך ממ"ד בילו רעננה
בשלב הראשון ריכזנו את הספרים לפינה בכניסה לספרייה ותלינו בכל הכיתות את רשימת הספרים לפי שכבות גיל. ליד התצוגה נתלה לוח עם תמונות הספרים ותקציריהם. בשלב השני התקיימו בספרייה שיעורים לכל הכיתות, בכל שיעור סיפרנו אחד מהספרים (או פרק ממנו) וקיימנו דיון על הנושא שהספר עוסק בו. השלב האחרון – ההצבעה. באמצע חודש מאי הוזמנו כל התלמידים לבחור את הספר האהוב עליהם ביותר מתוך הספרים שהוזכרו בשיעורים. מספירת הקולות התגלה כי הספר האהוב ביותר על תלמידי ביל"ו הוא "עכבר הספרייה".

יום ירושלים בממ"ד בילו
ביום ירושלים, קיימנו שירה בציבור משירי ירושלים "לכל שירייך אני כינור" עם הזמר שמוליק נדל. שרנו רקדנו ובעיקר שמחנו ביום שבו ירושלים חוברה לה יחדיו.

פגישה עם ניצול השואה וולף קאופמן-סבא רבה של ג'סי
ערב יום השואה תלמידי כתה ה'2 וו' 2 זכו לשמוע את סיפורו המרגש של ניצול השואה, סבא רבה של ג'סי ג'ייסון מכתה ו'. התלמידיםהיו מרותקים, קשובים ומלאי שאלות על שעבר על סבא של ג'סי בתקופת השואה. הם הבינו שהאדם העומד מולם הוא בין השרידים האחרונים בתקופתינו שעדיין חיים ומספרים עדות חיה על מה שעבר עליהם. נזכור ולא נשכח! תודה למשפחת ג'ייסון.

ברכת האילנות
ב ב' בניסן יצאו תלמידי כיתות ג',ד',ה' לברך את ברכת האילנות בגבעת התחמשות. לאחר הברכה המשותפת לכל תלמידי הממ"ד בעיר רעננה, תלמידי כיתות ה' נשארו באתר ונהננו מספורט אתגרי. תלמידי כיתות ג, ד' סיירו בעיר העתיקה וזכו לברכתו של רב הכותל.

שבוע החמ"ד- יום קיבוץ גלויות
במסגרת יום קיבוץ גלויות אכלנו ארוחת בוקר משותפת ומגוונת. כל ילד הביא מאכל המאפיין את העדה שלו. תודה לכל הורים שהכינו לנו מלאווח , ג'חנון, פסטה, נאצוס, זאלביה ועוד מטעמים טעימים.

שבוע החמ"ד- הורה מעשיר
אמא של ליאת לזר מכיתה א'2 באה לדבר עם הילדים על ציונות. יעל המחישה באמצעות תאטרון בובות את תחושת היהודים בגלות ואת היחס הקר שהם קיבלו מהגויים,לעומת החופש של עם ישראל בארצו שלו.

שבוע החמ"ד - יום החסד
השנה ביום החסד, לצד איסוף מצרכים לנזקקים, הכינו תלמידי כיתות ד-ו משחקים בנושא חג הפסח לילדים חולים. לקראת חג הפסח יבקרו תלמידי בה"ס את הילדים וימסרו להם את המשחקים.

טקס פתיחה שבוע החמ"ד תשע"ד
שבוע החמ"ד נפתח בטקס יום שישי בהימנון החמ"ד. תלמידי בית החינוך שרו את ההימנון ובנות כיתה ג'1 הכינו ריקוד לצלילי השיר. אנחנו מכריזים על מבצע חיבור הימנון לבית הספר.תלמידים והורים המעוניינים לחבר הימנון לבית הספר, מוזמנים לכתוב שיר ולחבר לחן (אפשר לכתוב רק מילים ללא לחן) ולשלוח את מילות השיר של הכותב/כותבת/כותבים....(אפשר משפחתי...) למחנכת הכיתה או למזכירות בית הספר. את השיר יש לשלוח עד יום שישי כ"ו באדר ב' 28.3.14. אנחנו נאסוף את השירים ונבחר את ההימנון המתאים ביותר. השיר שיבחר להימנון יוקלט באולפן הקלטות עם תלמידים ממקהלת בית הספר.

שבוע בריאות
בחודש האחרון התקיים שבוע בריאות. חברי מועצת התלמידים העבירו שיעורים בכתות בנושא תזונה ובריאות. התלמידים למדו על חשיבות המזון ותזונה נכונה והתנסו בפעילות גופנית.

ומשירת העשבים נעשה ניגון של הלב...
שיתוף פעולה מרנין לב התקיים בין בית הספר הממ"ד ביל"ו ובין בית הספר המ"מ שקד. תלמידי כיתות ו' משני בתי הספר נפגשו בבית ספר ביל"ו לסדר ט"ו בשבט בניגון ואומר. התלמידים הקריאו קטעים משבחם של פירות הארץ ושרו יחדיו משיריה היפים של ארץ ישראל. במהלך הסדר ברכו ואכלו מפירות שבעת המינים. כאות הוקרה לשותפות העניקו תלמידי שקד לתלמידי ביל"ו עץ זית בתוספת הכיתוב: "לחברות שתפרח בינינו". כיבדו בנוכחותם נורית דנינו סגנית מנהלת אגף החינוך שחיזקה בדבריה את השותפות שבין שני בתי הספר. ורון....יו"ר וועד ההורים היישובי שרווה נחת מהמפגש המלבב.א' באב התשע"ד, 28/7/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביל"ו רעננה    בילו 15  רעננה    טלפון: 09-7710743  פקס: 09-7710657  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים