הודעות כלליות
"אקו" -פסטיבל סביבתי ברעננה / פורטל החינוך רעננה

האתר מעודכן לתאריך:  ו' בחשוון התשע"ה, 30/10/2014


אחרי החגים יתחדש הכל. יתחדשו וישובו ימי החול...
 
 
 
 
עננים, עלים נושרים.
בשמים ציפורים
ופורח החצב בא הסתיו!
  
 
  
 
 
         
 לוח הודעות
הודעות
כללי ההתנהגות בכביש בעת תפקוד משמרות הזה"ב
ב' בחשוון התשע"ה, 26/10/2014
מידי יום ילדי משמרות הזה"ב מכיתות ו' עומדים במעברי החצייה סמוך לבית הספר בשעות הבוקר ובסיום יום הלימודים ומסייעים לילדכם לחצות את הכביש בבטחה ולהגיע לביה"ס/ הביתה בשלום. חשוב מאוד שאנו, המבוגרים, נהווה דוגמא אישית לילדינו ונשמע לכללי המשמרות ומתוך כך נעביר לילדינו את חשיבות הנושא.
ארועים ופעילויות קרובים
חוג בוס
ל' בתשרי התשע"ה, 24/10/2014
חוג בוס רעננה הוא קו תחבורה ציבורי אשר יופעל במיניבוסים ידידותיים לסביבה ונועד לתת אפשרת עצמית להגיע לחוגים ולשחרר את ההורים מהסעות. לפרטים נוספים היכנסו לדף הפנימי באתר
ליגת ערכים
כ"ו בתשרי התשע"ה, 20/10/2014
ליגת ערכים נפתחת בשבוע הבא. המשחק הראשון יתקיים ביום ראשון. כולם מוזמנים לאולם הספורט לצפייה במשחקים!
שעורי העשרה ללא תשלום לתלמידי כיתות ג'-ו'
כ"ו בתשרי התשע"ה, 20/10/2014
החל מיום ראשון ט' במרחשוון יחלו חוגי הבקר (ללא תשלום) לכיתות ד'-ו'. בימי ראשון בין 7:30-8:00 – שיעור הדף היומי עם הרב זהר לבנים בכיתות ד'-ו' (אפשרי גם ג') בימי שישי בין 7:30-8:00 – שיעור תנ"ך עם הרב זהר לבנים ובנות בכיתות ד'-ו'). בימי ראשון בין השעות 14:25-15:15 יתקיים מנהיגות ירוקה לתלמידי כיתות ג'-ד'. בימי שני בשעה 13:45-14:25 יתקיים שיעור מוסיקה בו הילדים ילמדו לשיר שירים ישראלים ויכירו את הסיפורים שמאחורי השירים. את השיעור יעביר אלעד דוייטש (מנצח מקהלת בית הספר).
לוח ארועים לחודש חשון
לוח ארועים חודש חשון
א' בחשוון התשע"ה, 25/10/2014

יום שיא משנני עתי"ד בלונה פארק
תלמידי כיתות ב' יצאו ליום שיא של משנני עתי"ד בלונה פארק בת"א. תלמידי השכבה לומדים תורה בשינון, תוך הסבר והבהרה של שפת התורה על-פי הפשט. כל זאת על-מנת שהפרשה תהיה מובנת לקורא. ביום השיא השתתפו כ4,000 תלמידים מכל חלקי הארץ המשתתפים בתכנית משנני עתי"ד. בחלק הראשון של היום, הילדים נהנו ממשחק במתקנים. ובחלק השני של היום היתה התכנסות ושינון מתוך מה שהילדים למדו. היה מרגש.

יום שישי ראש חודש חשון
ביום שישי האחרון ציינו בבה"ס את ראש חודש חשון בשירה ציבור ומכירת פנקייקס ע"י תלמידי כיתות ו'. בטקס הבוקר שרו תלמידי בה"ס משירי ארץ ישראל אשר נלמדו בכיתות מתחילת השנה . המורה נטעיה ליוותה את השרים בגיטרה. במהלך הפסקת עשר קיימו תלמידי כיתה ו' מכירת פנקייקים שהוכנו ע"י ההורים.

נפגשים עם בה"ס שקד
ביום שלישי האחרון יצאו תלמידי כיתה ד' לבית ספר שקד לפעילות עם בני גילם לקראת חג הסוכות בסימן האחדות, התלמידים שמעו שיחה מפי הרב שדמי על ארבעת המינים המסימלים את אחדות העם, ובנוסף ישבו יחד במעגלי שיח ושחחו עם תלמידי בית ספר שקד על נושאים שונים הפעילות היתה מקסימה, התלמידים נהנו מאוד ויצרו קשרים חדשים.

הכנה לשנת שמיטה
ערב כניסתה של שנת השמיטה הכשירו התלמידים את חממת בית הספר ושתלו שתילים . במהלך השנה יישמו התלמידים הלכה למעשה את עקרונות השמיטה בחממת בית הספר.

הימנון לבה"ס ביל"וו' בחשוון התשע"ה, 30/10/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביל"ו רעננה    בילו 15  רעננה    טלפון: 09-7710743  פקס: 09-7710657  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים