מבזקים
מבזקים מלוח ארועים:
כ"ג באלול התשע"ג, 29/8/2013

האתר מעודכן לתאריך:  ד' בניסן התשע"ד, 4/4/2014


חג פסח כשר ושמח לכל משפחת בילו
 
 
איך יודעים שבא אביב?
מסתכלים סביב סביב
ואם רואים שאין בוץ בשבילים
ואם רואים שנעלמו המעילים  
ואם פרג וגם חרצית
לכבוד החג קשטו ארצי
אז יודעים, אז יודעים
שבא אביב שבא אביב
אז יודעים שבא אביב.
 
 
         
 לוח הודעות
הודעות
הודעה
קיטנת אביבית
א' בניסן התשע"ד, 1/4/2014
מצ"ב הפלייר של קייטנת אביבית מטעם עיריית רעננה.
מידעון החודש
מידעון חודש ניסן
א' בניסן התשע"ד, 1/4/2014

ברכת האילנות
ב ב' בניסן יצאו תלמידי כיתות ג',ד',ה' לברך את ברכת האילנות בגבעת התחמשות. לאחר הברכה המשותפת לכל תלמידי הממ"ד בעיר רעננה, תלמידי כיתות ה' נשארו באתר ונהננו מספורט אתגרי. תלמידי כיתות ג, ד' סיירו בעיר העתיקה וזכו לברכתו של רב הכותל.

שבוע החמ"ד- יום קיבוץ גלויות
במסגרת יום קיבוץ גלויות אכלנו ארוחת בוקר משותפת ומגוונת. כל ילד הביא מאכל המאפיין את העדה שלו. תודה לכל הורים שהכינו לנו מלאווח , ג'חנון, פסטה, נאצוס, זאלביה ועוד מטעמים טעימים.

שבוע החמ"ד- הורה מעשיר
אמא של ליאת לזר מכיתה א'2 באה לדבר עם הילדים על ציונות. יעל המחישה באמצעות תאטרון בובות את תחושת היהודים בגלות ואת היחס הקר שהם קיבלו מהגויים,לעומת החופש של עם ישראל בארצו שלו.

שבוע החמ"ד - יום החסד
השנה ביום החסד, לצד איסוף מצרכים לנזקקים, הכינו תלמידי כיתות ד-ו משחקים בנושא חג הפסח לילדים חולים. לקראת חג הפסח יבקרו תלמידי בה"ס את הילדים וימסרו להם את המשחקים.

טקס פתיחה שבוע החמ"ד תשע"ד
שבוע החמ"ד נפתח בטקס יום שישי בהימנון החמ"ד. תלמידי בית החינוך שרו את ההימנון ובנות כיתה ג'1 הכינו ריקוד לצלילי השיר. אנחנו מכריזים על מבצע חיבור הימנון לבית הספר.תלמידים והורים המעוניינים לחבר הימנון לבית הספר, מוזמנים לכתוב שיר ולחבר לחן (אפשר לכתוב רק מילים ללא לחן) ולשלוח את מילות השיר של הכותב/כותבת/כותבים....(אפשר משפחתי...) למחנכת הכיתה או למזכירות בית הספר. את השיר יש לשלוח עד יום שישי כ"ו באדר ב' 28.3.14. אנחנו נאסוף את השירים ונבחר את ההימנון המתאים ביותר. השיר שיבחר להימנון יוקלט באולפן הקלטות עם תלמידים ממקהלת בית הספר.

שבוע בריאות
בחודש האחרון התקיים שבוע בריאות. חברי מועצת התלמידים העבירו שיעורים בכתות בנושא תזונה ובריאות. התלמידים למדו על חשיבות המזון ותזונה נכונה והתנסו בפעילות גופנית.

ומשירת העשבים נעשה ניגון של הלב...
שיתוף פעולה מרנין לב התקיים בין בית הספר הממ"ד ביל"ו ובין בית הספר המ"מ שקד. תלמידי כיתות ו' משני בתי הספר נפגשו בבית ספר ביל"ו לסדר ט"ו בשבט בניגון ואומר. התלמידים הקריאו קטעים משבחם של פירות הארץ ושרו יחדיו משיריה היפים של ארץ ישראל. במהלך הסדר ברכו ואכלו מפירות שבעת המינים. כאות הוקרה לשותפות העניקו תלמידי שקד לתלמידי ביל"ו עץ זית בתוספת הכיתוב: "לחברות שתפרח בינינו". כיבדו בנוכחותם נורית דנינו סגנית מנהלת אגף החינוך שחיזקה בדבריה את השותפות שבין שני בתי הספר. ורון....יו"ר וועד ההורים היישובי שרווה נחת מהמפגש המלבב.כ"א בניסן התשע"ד, 21/4/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביל"ו רעננה    בילו 15  רעננה    טלפון: 09-7710743  פקס: 09-7710657  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים