מבזקים
מבזקים מלוח ארועים:
כ"ג באלול התשע"ג, 29/8/2013

האתר מעודכן לתאריך:  כ"ג בניסן התשע"ד, 23/4/2014


בָּרֵךְ אֶת מְדִינַת יִשְׂרָאֵל, רֵאשִׁית צְמִיחַת גְּאֻלָּתֵנוּ.
 
   
 
" אָבִינוּ שֶׁבַּשָּׁמַיִם, צוּר יִשְׂרָאֵל וְגוֹאֲלוֹ,
בָּרֵךְ אֶת מְדִינַת יִשְׂרָאֵל, רֵאשִׁית צְמִיחַת גְּאֻלָּתֵנוּ.
הָגֵן עָלֶיהָ בְּאֶבְרַת חַסְדֶּךָ, וּפְרֹשׂ עָלֶיהָ סֻכַּת שְׁלוֹמֶךָ"
 
         
 לוח הודעות
הודעות
בתי הספר של החופש הגדול
כ"ג בניסן התשע"ד, 23/4/2014
תלמידים בגיל צעיר זקוקים לקשר מתמשך עם מבוגרים משמעותיים. קשר זה עשוי לתרום לתחושת המוגנות של התלמידים ולהתפתחותם הרגשית, החברתית והקוגניטיבית, ומהווה עוגן חשוב בתפיסה של "מחנכים מסביב לשעון". התכנית "בתי הספר של החופש הגדול" , היא אחד הביטויים לתפיסה זו, והיא תופעל בשלושת השבועות הראשונים של חודש יולי . זאת, במטרה לקדם מענה חינוכי איכותי לצורכיהם השונים של הלומדים, ובין היתר, להקלה בנטל ולעידוד השתלבות ההורים בעבודה. העלות היא 450 ש"ח לתלמיד. .
פרויקט השאלת ספרי לימוד תשע"ה
כ"ג בניסן התשע"ד, 23/4/2014
רכישת ספרי לימוד מהווה הוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל משפחה, אנו מביאים בפניכם את ההזדמנות להשתלב בפרויקט השאלת ספרי הלימוד שיערך בבית ספרנו על פי הנחיות משרד החינוך. משמעות הפרויקט הינה כי במקום הרכישה המסורתית- אישית של ספרי הלימוד, יתבצע הליך של השאלת הספרים והחזרתם בסוף השנה.
ארועים ופעילויות קרובים
רעננה רוכבת באהבה 2
א' בניסן התשע"ד, 1/4/2014
בואו לרכוב עם מרכז בכל אופן רוכבים, מרכז רכיבת אופניים לבעלי מוגבלויות, במסע אופניים מהנה ברחבי העיר. יום שישי, 23.5.2014 בשעה 9:00 בבוקר.
מידעון החודש
מידעון חודש ניסן
א' בניסן התשע"ד, 1/4/2014

ברכת האילנות
ב ב' בניסן יצאו תלמידי כיתות ג',ד',ה' לברך את ברכת האילנות בגבעת התחמשות. לאחר הברכה המשותפת לכל תלמידי הממ"ד בעיר רעננה, תלמידי כיתות ה' נשארו באתר ונהננו מספורט אתגרי. תלמידי כיתות ג, ד' סיירו בעיר העתיקה וזכו לברכתו של רב הכותל.

שבוע החמ"ד- יום קיבוץ גלויות
במסגרת יום קיבוץ גלויות אכלנו ארוחת בוקר משותפת ומגוונת. כל ילד הביא מאכל המאפיין את העדה שלו. תודה לכל הורים שהכינו לנו מלאווח , ג'חנון, פסטה, נאצוס, זאלביה ועוד מטעמים טעימים.

שבוע החמ"ד- הורה מעשיר
אמא של ליאת לזר מכיתה א'2 באה לדבר עם הילדים על ציונות. יעל המחישה באמצעות תאטרון בובות את תחושת היהודים בגלות ואת היחס הקר שהם קיבלו מהגויים,לעומת החופש של עם ישראל בארצו שלו.

שבוע החמ"ד - יום החסד
השנה ביום החסד, לצד איסוף מצרכים לנזקקים, הכינו תלמידי כיתות ד-ו משחקים בנושא חג הפסח לילדים חולים. לקראת חג הפסח יבקרו תלמידי בה"ס את הילדים וימסרו להם את המשחקים.

טקס פתיחה שבוע החמ"ד תשע"ד
שבוע החמ"ד נפתח בטקס יום שישי בהימנון החמ"ד. תלמידי בית החינוך שרו את ההימנון ובנות כיתה ג'1 הכינו ריקוד לצלילי השיר. אנחנו מכריזים על מבצע חיבור הימנון לבית הספר.תלמידים והורים המעוניינים לחבר הימנון לבית הספר, מוזמנים לכתוב שיר ולחבר לחן (אפשר לכתוב רק מילים ללא לחן) ולשלוח את מילות השיר של הכותב/כותבת/כותבים....(אפשר משפחתי...) למחנכת הכיתה או למזכירות בית הספר. את השיר יש לשלוח עד יום שישי כ"ו באדר ב' 28.3.14. אנחנו נאסוף את השירים ונבחר את ההימנון המתאים ביותר. השיר שיבחר להימנון יוקלט באולפן הקלטות עם תלמידים ממקהלת בית הספר.

שבוע בריאות
בחודש האחרון התקיים שבוע בריאות. חברי מועצת התלמידים העבירו שיעורים בכתות בנושא תזונה ובריאות. התלמידים למדו על חשיבות המזון ותזונה נכונה והתנסו בפעילות גופנית.

ומשירת העשבים נעשה ניגון של הלב...
שיתוף פעולה מרנין לב התקיים בין בית הספר הממ"ד ביל"ו ובין בית הספר המ"מ שקד. תלמידי כיתות ו' משני בתי הספר נפגשו בבית ספר ביל"ו לסדר ט"ו בשבט בניגון ואומר. התלמידים הקריאו קטעים משבחם של פירות הארץ ושרו יחדיו משיריה היפים של ארץ ישראל. במהלך הסדר ברכו ואכלו מפירות שבעת המינים. כאות הוקרה לשותפות העניקו תלמידי שקד לתלמידי ביל"ו עץ זית בתוספת הכיתוב: "לחברות שתפרח בינינו". כיבדו בנוכחותם נורית דנינו סגנית מנהלת אגף החינוך שחיזקה בדבריה את השותפות שבין שני בתי הספר. ורון....יו"ר וועד ההורים היישובי שרווה נחת מהמפגש המלבב.כ"ד בניסן התשע"ד, 24/4/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביל"ו רעננה    בילו 15  רעננה    טלפון: 09-7710743  פקס: 09-7710657  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים