בית הספר ממ"ד ביל"ו רעננה

שנה גודל טקסט א   א   א
מבזקים
ט"ו בחשוון התשע"ו, 28/10/2015

האתר מעודכן לתאריך:  י"ז באייר התשע"ו, 25/5/2016


 
 
         
 לוח הודעות
יום הזכרון לחיילי צה"ל ונפגעי איבה
ה' באייר התשע"ו, 13/5/2016
ביום ד' האחרון תלמידי כיתה ה1 בהדרכת המחנכת יעל פנטון ערכו טקס ליום הזיכרון לחללי צה''ל ונפגעי איבה. תלמידי ביה''ס הרכינו ראש בהישמע הצפירה ועמדו בדומיה . התלמידים קראו קטעי קריאה מרגשים , שרו שירים ושילבו קטעי מחול. הטקס היה מרגש ביותר. יישר כח ליעל ולתלמידיה.
יום השואה והגבורה
כ"ח בניסן התשע"ו, 6/5/2016
יום השואה והגבורה צויין בבית ספרנו בטקס מרשים ומכובד שהכינו המורה אורית אשוואל עם תלמידי כיתה ה1. עם השמע הצפירה כולנו התייחדנו עם ששת המיליונים שנרצחו והושמדו . המנהלת הגב' מיקי אדלר סיפרה את סיפור הצלתו של סבה, ואבא של מיה לוי-גולן אמר תפילת יזכור. הטקס לווה בשירים, קטעי קריאה מרגשים ונגינה. יישר כח !!!
מפגש עם הסופרת רותי ורד בר-זכאי בספריית ביל"ו
ד' בניסן התשע"ו, 12/4/2016
ילדי כיתות א ו-ב נפגשו עם הסופרת רותי ורד בר-זכאי, מחברת הספר ״האוצר הסודי של הצב״. הספר מוצא דרך מקורית להתמודד עם פחדים. התלמידים שמעו ממנה על הרעיון לכתיבת הספר ועל תהליך הכתיבה ושיחקו במשחק קבוצתי שבו ילדי הכיתה צריכים להעביר ביניהם בלון בדממה מוחלטת.
אמץ אתר
א' בניסן התשע"ו, 9/4/2016
ביום שישי האחרון תלמידי כיתות ד' שיחזרו את החיים ברחוב הרצל בעבר. הם המחיזו את בעלי המקצוע השונים: ברכה החובשת. המכולת של סטיסיא, הכובסות,מוכר הקרח. הרפת של מש' הירשברג, הלול של קופרמן והפרדס של מש' פרלמוטר. האירוע לווה בתפאורה מרהיבת עין, בתלבושות ובטעימות. באו לבקר ולהנות סגן ראש העיר מר גולדמן, הגב' איילת דליות ,ילדי הגנים : אתרוג, חבצלת, ורד ותות. תלמידי כיתות ג' ואורחים . יישר כח תלמידים , למחנכות רונית ואירית , לגבירה ולבת השירות מיכל.
מצטרפים לבתי התלמיד המתחדשים
ט"ז באלול התשע"ה, 31/8/2015
הורים יקרים, לקראת שנה״ל הקרובה התחדשנו בבית התלמיד וכיום התלמידים בית ספר ביל״ו מוזמנים להינות עם תום יום הלימודים במסגרות איכותיות בהתאם לצורכיהם. לפרטים נוספים לחצו על הכותרת.
הודעות
קניון סופר המידות
ב' בכסלו התשע"ו, 14/11/2015
קניון סופרהמידות- הקניון נפתח! ניתן לבוא לקנות פרסים... כיתות א'- ב'- ימי שישי. כיתות ג'- ו'- ימי שלישי. את הקניון מפעילים חברי מועצת התלמידים.
היערכות העירייה נוכח המצב הבטחוני
כ"ח בתשרי התשע"ו, 11/10/2015

י"ט באייר התשע"ו, 27/5/2016
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביל"ו רעננה    בילו 15  רעננה    טלפון: 09-7710743  פקס: 09-7710657  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים